Altijd gratis verzonden Vandaag besteld? Morgen in huis!Eigen service center Spoedlevering binnen 1,5 uur

Search
Generic filters
Glasvezelkabels
Optic transceivers
Mux
Accessoires
UTP kabels
Refurbished
Search
Generic filters

Voor ieder project de juiste kabel

Glasvezelkabels

  • 10G SFP+ 30m Koper RJ-45 Transceiver Module
    Op voorraad

    10G SFP+ 30m Koper RJ-45 Transceiver Module

    48,45
  • 10G XFP 1490nm 10km
    Op voorraad

    10G XFP 1490nm 10km

    75,00
  • 10G XFP 1490nm 10km
    Op voorraad

    10G XFP 1490nm 10km

    75,00
  • 10G XFP 1570nm 10km
    Op voorraad

    10G XFP 1570nm 10km

    75,00
  • 10G XFP 1590nm 80km
    Op voorraad

    10G XFP 1590nm 80km

    75,00
  • 10G XFP 1590nm 80km
    Op voorraad

    10G XFP 1590nm 80km

    75,00
  • B-4C5110TG1D 10G XFP 1510nm 20km
    Op voorraad

    B-4C5110TG1D 10G XFP 1510nm 20km

    75,00
  • B-4C5110TG1D 10G XFP 1510nm 20km
    Op voorraad

    B-4C5110TG1D 10G XFP 1510nm 20km

    75,00
  • B-4C5710TG1D 10G XFP 1570nm 10km
    Op voorraad

    B-4C5710TG1D 10G XFP 1570nm 10km

    75,00
  • B-4C6110TG1D 10G XFP 1610nm
    Op voorraad

    B-4C6110TG1D 10G XFP 1610nm

    75,00
  • B-4C6110TG1D 10G XFP 1610nm
    Op voorraad

    B-4C6110TG1D 10G XFP 1610nm

    75,00
  • Bi-Di L1-10G-27T-33-70 10G SFP+ 70km DOM Transceiver Module
    Op voorraad

    Bi-Di L1-10G-27T-33-70 10G SFP+ 70km DOM Transceiver Module

    102,60
  • Bi-Di L1-10G-33T-27-70 10G SFP+ 70km DOM Transceiver Module
    5-10 werkdagen

    Bi-Di L1-10G-33T-27-70 10G SFP+ 70km DOM Transceiver Module

    102,60
  • CWDM Mux 8 kanalen van 1470-1610nm (overslaan van waterband, 1390 en 1410) LC/UPC Monitor Expansie poort
    5-10 werkdagen

    CWDM Mux 8 kanalen van 1470-1610nm (overslaan van waterband, 1390 en 1410) LC/UPC Monitor Expansie poort

    250,00
  • CWDM Mux 8 kanalen van 1470-1610nm LC/UPC Monitor Expansie poort
    5-10 werkdagen

    CWDM Mux 8 kanalen van 1470-1610nm LC/UPC Monitor Expansie poort

    250,00
  • CWDM XFP DDM XFP SMF 1270nm 60km/23dB 8.5-11.1Gbit/s
    Op voorraad

    CWDM XFP DDM XFP SMF 1270nm 60km/23dB 8.5-11.1Gbit/s

    75,00