Vandaag besteld? Morgen in huis!Eigen service center Spoedlevering binnen 1,5 uur

Search
Generic filters

Glasvezel kabels

Optic transceivers

Mux
Accessoires

Refurbished

Search
Generic filters

Artikelnummer: L1-SC-A-LC-U

Duplex Patch Kabel | SC/APC naar LC/UPC | Dikte 2.0mm LSZHㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

2,8422,24

Altijd super snel geleverd

Onze producten zijn gecertificeerd

Volledig getest door professionals

QuantityPrice
5 - 103,40
11 - 203,21
21 - 303,02
31 +2,84
QuantityPrice
5 - 103,56
11 - 203,37
21 - 303,17
31 +2,97
QuantityPrice
5 - 103,89
11 - 203,67
21 - 303,46
31 +3,24
QuantityPrice
5 - 103,97
11 - 203,75
21 - 303,53
31 +3,31
QuantityPrice
5 - 104,05
11 - 203,83
21 - 303,60
31 +3,38
QuantityPrice
5 - 104,28
11 - 204,05
21 - 303,81
31 +3,57
QuantityPrice
5 - 104,75
11 - 204,49
21 - 304,22
31 +3,96
QuantityPrice
5 - 105,94
11 - 205,61
21 - 305,28
31 +4,95
QuantityPrice
5 - 107,10
11 - 206,71
21 - 306,31
31 +5,92
QuantityPrice
5 - 109,45
11 - 208,93
21 - 308,40
31 +7,88
QuantityPrice
5 - 1011,79
11 - 2011,14
21 - 3010,48
31 +9,83
QuantityPrice
5 - 1012,97
11 - 2012,25
21 - 3011,53
31 +10,81
QuantityPrice
5 - 1015,32
11 - 2014,47
21 - 3013,62
31 +12,77
QuantityPrice
5 - 1017,67
11 - 2016,69
21 - 3015,70
31 +14,72
QuantityPrice
5 - 1020,02
11 - 2018,90
21 - 3017,79
31 +16,68
Dit product is op voorraad

Duplex Patch Kabel SC/APC naar LC/UPC

Een hoge kwaliteit glasvezel patch kabel voor het point-to-point koppelen van apparaten voor zowel korte als lange afstanden. Buiten dat deze kabel voldoet aan de data center normen (2.0 mm) kabeldikte, is de “jas” van de kabel ook nog eens LSZH (Low Smoke Zero Halogen) wat betekend dat deze bij brand niet schadelijk is voor de gezondheid en het milieu.

Deze glasvezel kabel heeft een blauwe aansluiting genaamd Upc, dit is de huidige standaard in data centers en server ruimtes. Wanneer u in het patch paneel ook blauwe aansluitingen ziet, dan heeft u de variant nodig met upc/pc aansluiting.
Ook wanneer u in de switch een CWDM optic heeft, dan is dit UPC.

Weet u niet welke aansluiting u heeft? Bekijk ook onze blog of de laatste foto. Wanneer uw aansluiting ongeveer dezelfde grote heeft als een usb dan is dit LC. Als deze veel groter is dan  de usb stick heeft u een SC aansluiting

Tevens is dit een SC (small connector) van APC Angled Physical Contact. (hoek van 8 graden) naar LC (Little connector) van UPC Ultra Physical Contact (recht).

LET OP! : 2.0mm dikte is vereist in de meeste data centers.

Technische specificaties

Additional information

Kabel type

Kabel vorm

OS2 9/125 SMF

Kabellengte

, , , , , , , , , , , , , ,

Kabel connector formaat

SImplex-Duplex

Duplex

Soort Fiber

Single-mode SMF

 Haast bij je klus?

Laag1 kan leveren binnen 1,5 uur op datacenters. Weten of wij op jouw datacenter leveren?

Bekijk alle datacenters $

Ik heb een vraag!

Q

Op deze datacenters levert Laag1

Title Address Description
Digital realty
Naritaweg 52, 1043 BZ Amsterdam, NetherlandsNaritaweg 52
Digital realty
Paul van Vlissingenstraat 16, 1096 BK Amsterdam, NetherlandsPaul van Vlissingenstraat 16
Digital realty
Jan Wijsmullerdreef 10, 2132 PW Hoofddorp, NetherlandsDe President
Digital realty
Cateringweg 5, 1118 AM Schiphol, NetherlandsNAP of Amsterdam
Digital realty
Hoofdweg Oostzijde 873, 2131 MB Hoofddorp, NetherlandsHoofddorp
Digital realty
Science Park 120, 1098 XG Amsterdam, NetherlandsAmsterdam 1 (Science Park)
Digital realty
H.J.E. Wenckebachweg 127, 1096 AM Amsterdam, NetherlandsAmsterdam 4
Digital realty
Parellaan 9, 2132 WS Hoofddorp, NetherlandsDataplace Amsterdam
NorthC
Lakenblekerstraat 13, 1431 GE Aalsmeer, NetherlandsLakenblekerstraat 13
NorthC
Rondebeltweg 62, 1329 Almere, NetherlandsRondebeltweg 62
NorthC
Kabelweg 48, 1014 BB Amsterdam, NetherlandsKabelweg 48a
NorthC
Heertjeslaan 1, 2629 JG Delft, NetherlandsHeertjeslaan 1
NorthC
High Tech Campus 53, 5656 AE Eindhoven, NetherlandsHigh Tech Campus 53
NorthC
Liverpoolweg 10, 9744 TW Groningen, NetherlandsLiverpoolweg 10
NorthC
Groningenhaven 26, 3433 PE Nieuwegein, NetherlandsGroningenhaven 26
NorthC
Anthony Fokkerweg 40, 3088 GG Rotterdam, NetherlandsAnthony Fokkerweg 40
NorthC
Fokkerweg 300, 1438 AN Oude Meer, NetherlandsFokkerweg 300
NorthC
Tempelhof, 3045 AP Rotterdam, NetherlandsTempelhof  5-11

Anderen kochten ook